”خرید عضویت ویژه دیتاگذر و دسترسی به هزاران برنامه های بخش ویژه“

بعد از مدت ها کم کاری در سایت این بار بسیار جدیتر و با دست پر بازگشتیم ، برای شروع دوباره تصمیم به قراردادن برنامه های گران قیمت در ضمینه سئو | شبکه های اجتماعی | ایمیل مارکتینگ | اسکریپت و … برای اعضای ویژه و ساخت انجمنی بزرگ در این رابطه گرفته ایم
soft.datagozar.com
انجمن افتتاح گردید جهت تهیه عضویت ویژه به انتهای پست مراجعه نمائید.

۹۰% برنامه های گران قیمت به همراه کرک سالم در اکثر انجمن های خارجی که برای اعضای ویژه خود قرار داده اند در انجمن دیتاگذر قابل تهیه و در صورت موجود نبودن قابل درخواست میباشد.

مجموعه ای بالغ بر صدها برنامه مهم در ضمینه لینک بیلدینگ ، افزونه ، اسکریپت ، سئو و …

در مجموع برنامه های قابل دسترس در این بخش با قیمت بالغ بر +۳۶۹,۰۰۰$ میباشد که هر روز آبدیت و به لیست آنها اضافه میگردد.

در تلاش هستیم بخش درخواست برنامه و اسکریپت های گران قیمت را نیز در سایت برای کاربران ویژه اضافه کنیم که البته زمان بر خواهد بود .

مشاهده برخی از نرم افزار های این بخش : http://www.datagozar.com/vip-tools این فقط شروع کار هست !(انجمن بسیار کامل تر از قبل شده و جهت مشاهده محتویات در انجمن عضو شوید)
soft.datagozar.com

تذکر ۱ : درصورت مشاهده انتشار و فروش مطالب بخش ویژه توسط کاربران در صورت شناسائی اکانت آنها بدون هیچ سوال و حرفی از سایت حذف خواهد گردید .

تذکر ۲ : کرک برنامه ها بعضا توسط آنتی ویروس ها مخرب تشخیص داده خواهد شد لذا جهت کارکرد صحیح برنامه ها و ساقط نشدن آنها توسط آنتی ویروس بر روی سرور مجازی یا ویندوز های مجازی استفاده کنید.

تذکر ۳ : برنامه های کرک شده توسط بزرگترین و ماهر ترین اشخاص کرکر در جهان کرک شده است به همین جهت احتیاط واجب بوده و برنامه ها را برروی ویندوز شخصی خود که دارای اطلاعات محرمانه میباشد هرگز استفاده ننمائید .

بزرگترین و کاملترین لیست مجموعه ابزارهای سئو ، شبکه های اجتماعی مانند (اینستاگرام ، تلگرام ، واتس اپ ، ایمو و …) که تا به حال دیده اید به صورت یک جا و در یک سایت به همراه آبدیت همیشگی در سایت ما به همراه لینک دانلود و آموزش نصب قابل مشاهده در زیر است.لیست برنامه های ما از بزرگترین سایت ها و انجمن های تخصصی خارجی در ضمینه های مختلف که نیاز به عضویت ویژه و یا بالابودن رتبه کاربری برای دریافت آنها میباشد نیز در حال به روز رسانی هست.

مشاهده لیست برنامه های قابل دسترس اعضا ویژه :

با ورود به انجمن و عضویت میتوانید لیست تمامی برنامه ها را مشاهده فرمائید ، آدرس انجمن : www.soft.datagozar.com

با عضویت ویژه قادر به استفاده از چه چیزهایی خواهید بود؟ :

برنامه های افزایش فالوور و اعضا در شبکه های اجتماعی و برنامه های موبایلی
افزونه ها و قالب های پولی وردپرس و دیگر سیستم های مدیریت وب سایت
بهترین هایی از همه ی برنامه های سئو,ربات ها و نرم افزارها. بدون لینک های خراب,ما همیشه در حال ابدیت لینک ها و همچنین برنامه ها خواهیم بود
ایجاد و دریافت درآمد های آنلاین و آفلاین , متد های پیشرفته و حرفه ای سئو,آموزش ها,ترفندها و … بهترین راهها و متدهای درامدزائی واقعی سریع و آسان را به اشتراک خواهیم گذاشت
بخش درخواست و کمک در رابطه با مشکلات و درخواست برنامه های موردنیاز شما
Backlinks Packages & Packets & Footprints. Improve your SEO methods
Private Source Code & Scripts & Plugins Collections. Checked & Working
Advanced YouTube Video Ranking & Strategies
SEO Elite Tutorials, Methods & Tips
UDEMY VIP Section
Marketing Section
Private P-O-Y List – Tested & Working – Every Day Updated
Vbulletin, Mybb, IP Board Paid Themes / Templates & Mods
و هزاران مورد دیگر …


افزایش فروش

برنامه ساخت بکلینک