Anamurda Pansiyon

Anamur uzun zamandır hevesle tatilimi geçirdiğim tatil yörelerinden biri. Ben kişisel olarak kalmak amacıyla Anamur otellerini tercih ediyorum. Anamuru seviyorum çünkü Anamurun çok temiz olması. Anamura daha önce tatil için gittiyseniz beni iyi anlamış olmalısınız.
Buna ek olarak Anamur sahili de mükemmel yerlerden. Ama Anamur apart pansiyonları epey pahalı olabiliyor. Bu nedenle Anamura tatile gitmeden önce kalacağınız otelden rezervasyon yapmalısınız. Böyle yaparak kalacağınız otelde çok daha ucuz şekilde kalabilirsiniz.
Apart Oteller çok pahalı olabiliyor çünkü Hatay tatilcileri Cumartesi ve Pazar Anamura resmen akın ediyorlar. Eminim ki Anamura bir kere gittikten sonra her sene gitmek isteyeceksiniz.
Anamur Mersin yöresinde bulunur. Anamur apart istiyorsanız yaz gelmeden rezervasyon yapmalısınız. Genelde apartlar fazla tercih edildiğinden} dolu olabiliyorlar. Anamuru beğeneceğinizden tamamen eminim.
Anamurda pansiyon seçerken İskele de olması iyi olacaktır. Çünkü Anamurda bütün tatil aktivitelerinin bu bölgede yoğunlaşmış olmasıdır. İskelede deniz manzaralı bir sürü otel veya pansiyon bulabilirsiniz.


anamur denize sıfır pansiyonlar