Anamur Tavsiye Pansiyon

Anamur yıllardır severek tatilimi geçirdiğim tatil cennetlerinden biri. Ben kişisel olarak kalmak amacıyla Anamur pansiyonlarını tercih ediyorum. Anamur Beldesini seviyorum çünkü Anamurun haddinden fazla sessiz olması. Anamura daha önce tatil amacıyla gittiyseniz söylediklerimi çok iyi anlarsınız.
Bununla birlikte Anamur denizi de mükemmel yerlerden. Ama Anamur apart pansiyonları epey pahalı gelebiliyor insana. Bu yüzden Anamura tatiline çıkmadan önce tatil yapmayı düşündüğünüz otelden rezervasyon yapmalısınız. Bu şekilde gideceğiniz apart otelde çok daha ucuz şekilde kalabileceksiniz.
Oteller fazla pahalı olabiliyor çünkü Antep tatilcileri özellikle Pazar Anamura ciddi ciddi akın ediyorlar. Şundan Eminim ki Anamura bir kere gittikten sonra her zaman gitmek isteyeceksiniz.
Anamur Mersin ilinde bulunur. Anamur apart arzuluyorsanız ilkbaharda erken rezervasyon yaptırmalısınız. Özellikle apartlar daha çok tercih edildiğinden} dolu olabiliyorlar. Anamurdan hoşalacağınızdan tamamen eminim.
Anamurda apart seçerken İskele bölgesinde olması iyi olacaktır. Çünkü Anamurda bütün tatil aktivitelerinin bu bölgede yoğunlaşmış olmasıdır. İskelede birbirinden iyi bir çok otel veya pansiyon bulabilirsiniz.


http://anamurotel.ra6.org/anamur-kap-otel