Anamur Tavsiye Pansiyon

Anamur uzun zamandır hevesle tatile gittiğim beldelerden biri. Ben şahsen kalmak için Anamur apartlarını tercih ediyorum. Anamur Yöresini seviyorum sebebi Anamurun fazla temiz olması. Anamura önceki yıllarda tatil için gittiyseniz dediklerimi oldukça iyi anlamış olmalısınız.
Ayrıca Anamur denizi de mükemmel yerlerden. Ama Anamur apartları bayağı pahalı gelebiliyor insana. Bundan dolayı Anamura tatiline çıkmadan önce kalacağınız apart pansiyondan rezervasyon yapmalısınız. Böylece kalacağınız apart otelde daha ekonomik şekilde kalırsınız.
Pansiyonlar pahalı olabiliyor çünkü Hatay tatilcileri Cumartesi ve Pazar Anamura ciddi ciddi akın ediyorlar. Şundan Eminim ki Anamura bir kere gittikten sonra her yıl gitmek isteyeceksiniz.
Anamur Mersin bölgesinde bulunur. Anamur apart tercih edecekseniz yazla birlikte rezervasyon yapmalısınız. Çoğu zaman Anamur apartları daha çok tercih edildiğinden} dolu oluyorlar. Anamurdan hoşalacağınızdan kesinlikle eminim.
Anamurda pansiyon seçerken İskele de olması iyi olacaktır. Sebebi Anamurda bütün tatil aktivitelerinin bu bölgede yoğunlaşmış olmasıdır. İskelede birbirinden güzel bir sürü otel veya pansiyon bulabilirsiniz.


anamur ucuz otel