Anamur

Anamur çocukluğumdan beri severek tatilimi geçirdiğim beldelerden biri. Ben kişisel olarak kalmak için Anamur pansiyonlarını tercih ediyorum. Anamur Beldesini seviyorum nedeni Anamurun fazla temiz olması. Anamura daha önce tatil amacıyla gittiyseniz ne dediğimi iyi bilirsiniz.
Buna ek olarak Anamur sahili de mükemmel ötesi yerlerden. Ama Anamur apart pansiyonları epey pahalı gelebiliyor insana. Bu sebeple Anamura gitmeden önce kalacağınız pansiyondan rezervasyon yaptırmalısınız. Böyle yaparak tatil yapmayı düşündüğünüz pansiyonda daha ekonomik şekilde kalırsınız.
Oteller pahalı olabiliyor çünkü Adana tatilcileri özellikle Pazar Anamura ciddi ciddi akın ediyorlar. Eminim ki Anamura bir kere gidince her sene gitmek sizin için sıradan bir şey olacak.
Anamur Mersin bölgesinde bulunur. Anamur apart tercih edecekseniz ilkbaharda erken rezervasyon yapılmalı. Genelde Anamur apartları daha çok tercih edildiğinden} dolu olabiliyorlar. Anamurdan hoşalacağınızdan tamamen eminim.
Anamurda apart seçerken İskele bölgesinde olması güzel olacaktır. Nedeni ise Anamurda tüm tatil aktivitelerinin bu civarda yoğunlaşmış olmasıdır. İskelede birbirinden güzel bir sürü otel veya apart otel bulabilirsiniz.


anamur ucuz pansiyon